Hakkımızda

2003 yılında refrakter sektöründe hizmet vermek üzere Erdemir Refrakter müdürlüğünden emekli, refrakter konusunda uzman mühendis kökenli Sn. Ali Aydoğan tarafından kurulmuştur. Halen iki önemli koldan faaliyetlerine devam etmektedir..

  1. Hizmet olarak; refrakter uygulamaları, izolasyon uygulamaları, mühendislik, danışmanlık, süpervizörlük, temsilcilik
  2. İmalat olarak; anker imalatı (metalik ve precast), özel şekilli precast ve izolasyon malzemeleri

Şirketimiz kdz. ereğli de bir büro ve kışla sanayi sitesinde 3 atölyede faaliyetlerini sürdürmektedir. Anker imalatlarımız ile çimento ve demir çelik sektöründe önemli bir yere sahibiz. Güvenilir kalitemiz, uygun kalıp ve pres imkanlarımız ve mühendislik katkılarımızla büyüyerek devam etmektedir.

Portatif xrf analiz cihazımız ile %100 kalite kontrolu yapabilmekteyiz. Çoklu siparişlerde müşterimizin tesellüm ambarında müşterinin seçtiği, numuneler anında analiz edilebilmektedir.
Refrakter işleri olarak her türlü refrakter uygulamasını, dizaynını ve kurutmasını yapmaktayız. Uzun yılların tecrübesi birçok müşterimizin kronik problemlerinin çözümünde büyük rol oynamıştır. 

Image

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

2003 yılında refrakter sektöründe hizmet vermek üzere erdemir refrakter müdürlüğünden emekli sn. ali aydoğan tarafından kurulmuştur. halen iki önemli koldan faaliyetlerine devam etmektedir.

Devamını Oku