Anker İmalatı

ERREF firması olarak 2006 yılından beri refrakter ve inşaat sektörüne metalik anker üretmekteyiz. Ürünlerimiz yurt içinde ve yurt dışında birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Sanayi Sicil belgesine sahibiz ve ihraç kayıtlı üretici faturası kesebiliyoruz.

Özellikle paslanmaz ankerlerde portatif XRF analiz cihazımız ile hem girdi hem de müşteride ürün kalite kontrolü yapabiliyoruz. Ürünlerimiz %100 kalite garantilidir.
  • Lama Ankerler
  • Çubuk Ankerler
  • Döküm Ankerler
Kaliteler, AISI 310, 310S, 309, 304, 403…. CS

Dünyda kullanılan birçok anker çeşidini tanıyoruz ve imalatını yapıyoruz. Bizden teklif almadan anker siparişi vermeyiniz. Talepleriniz özel bilgisayar programlarımız sayesinde hızla teklif olarak yanıtlanacaktır.

Aynı zamanda refrakter uygulamaları da yaptığımız için ankerlerin kullanım şekil ve fonksiyonlarını biliyoruz. Bu nedenle imal ettiğimiz ankerler refrakter uygulama genel prensiplerine uygundur.

Portatif XRF analiz cihazımız ile hammadde girişlerimizi kontrol etmekteyiz ve sertifika ile karşılatırmaktayız. Böylece ürünlerimiz %100 kalite garantilidir. Büyük partiler halindeki siparişlerde portatif XRF cihazımız ile mal teslimi aşamasında müşterinin seçtiği numuneler tahribatsız olarak analiz edilmekte ve sonuçları anında müşteriye gösterilmekterdir.

Image

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

2003 yılında refrakter sektöründe hizmet vermek üzere erdemir refrakter müdürlüğünden emekli sn. ali aydoğan tarafından kurulmuştur. halen iki önemli koldan faaliyetlerine devam etmektedir.

Devamını Oku